Zlot – podsumowanie, podziękowania, zdjęcia

Zlot – podsumowanie, podziękowania, zdjęcia

Zlot – podsumowanie, podziękowania, zdjęcia

Niedziela, 26 sierpnia, to było w Makowie Podhalańskim, Rzezawie i Bochni prawdziwe święto aut Amerykańskich. Odbył się I Zlot Samochodów Amerykańskich Auto-Classic. Z tej okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim obecnym w tym dniu. Pogoda nie była łaskawa tego dnia, jednak jak to ktoś powiedział na zlocie ,,nie sztuką jest zrobić zlot w słoneczny dzień". Było bardzo miło i już teraz widzimy sens kontynuowania tego rodzaju spotkań. Podsumowując zlot miło mam przedstawić zwycięzców naszych konkursów:
I miejsce za najstarszy samochód zlotu Auto-Classic.
Jaguar Mark I 1958r.  (Jaguar wyprodukowany w USA, wersja Amerykańska z kierownicą po lewej stronie. Model 3,4l ze skrzynią automatyczną Borg Warner produkowaną w Ditroit)
I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC
I miejsce za najbardziej zachowaną autentyczność:
Cadillac Deville 1967r.
I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC
I miejsce za najlepiej odrestaurowany i najładniejszy:
AC Cobra 1966r.
I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC
Cieszy nas fakt, że I Zlot Samochodów Amerykańskich Auto-Classic postanowiło odwiedzić tylu wspaniałych ludzi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z tego wydarzenia, polubienia naszego fanpage na facebooku (Auto-Classic) na którym były prowadzone transmisje na żywo z tego spotkania.
I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC I Zlot Samochodów Amerykańskich AUTO-CLASSIC
[youtube v="nSg86dt-owA"]

Komentarze

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco