Wynajem

Wynajem samochodów klasycznych

Idealne na Twoje wesele, będą się pięknie prezentować przy kościele!

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie tych prawdziwych „rockstars” dróg – od potężnych muskel carów po eleganckie kabriolety, mamy flotę, która przyciąga spojrzenia na każdym zakręcie.

Nasze samochody to kawał historii, które czekają, abyś mógł stać się jej częścią. Dlatego nie zwlekaj, daj sobie szansę na przeżycie unikalnej przygody na kółkach, pozwól nam urozmaicić Twój wyjątkowy dzień! Zadzwoń już dziś i zaczynajmy tę podróż w kierunku niezapomnianych wspomnień!

Każdą usługę rozpotrujemy indywidualnie, dlatego wycena jest dokładnie dopasowana do Twoich potrzeb. Nie ma stałych cen, ponieważ nie ma dwóch identycznych historii. Liczy się dla nas Twoje zadowolenie i uśmiech na twarzy, gdy wsiadasz do wybranego wehikułu czasu.

Warunki wynajmu

Co możemy ci zaoferować?

profesjonalny kierowca

indywidualne podejście

bezpieczeństwo

unikatowe samochody

Opinie naszych klientów

Dzięki auto-classic można spełnić swoje marzenia motoryzacyjne. To już kolejna realizacja tym razem padło na Corvette C4. Kupowanie aut z auto-classic to sama przyjemność profesjonalna obsługa, doradztwo na każdym etapie. Pozdrowienia dla całej ekipy

Tomasz Ranc

Autko kupiłem na podstawie zdjęć i zaufania do "Auto-Classic" i nie zawiodłem się. Autko już wkrótce na żółtych numerach. Cieszy i mnie i innych. Polecam :-)

rak a

Od pierwszego kontaktu z Auto-Classic przed zakupem auta aż do chwili obecnej, gdy potrzebuję się skonsultować i uzupełnić wiedzę - mogę liczyć na pełne wsparcie. Miłość do klasyków i pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.

Michał Bródka

Cześć, niedawno kupiłem pięknego Forda Mustanga z 1967 r. od Auto-Classic, który wygląda i działa znacznie lepiej, niż się spodziewałem. Dziękuję bardzo Auto Classic

Awa Logistics

Pasja, profesjonalizm, świetne podejście do tematu. Znają się na klasycznej amerykańskiej motoryzacji. Bezproblemowy kontakt i miła współpraca. Polecam!

Szymon Grzesiak

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco